11. 7. 2023 0 Comments

Ste zamestnávateľ a chcete dostať svoju firmu viac do povedomia ľudí? Viete čo je najlepší spôsob, ako získať nových zákazníkov? Reklama. Reklama nemusí byť iba online. Viete si urobiť reklamu aj pomocou reklamných predmetov. Vašich reklamných predmetov. Ako vyzerajú reklamné predmety? Sú to bežné veci, ktoré používame každý deň. Ako napríklad perá, batohy, kľúčenky. S výnimkou, že na týchto predmetoch máte vytlačené údaje svojej firmy. Na čo by ste pri tlači nemali zabúdať? Najmä zvýraznite názov svojej spoločnosti. Taktiež nezabudnite uviesť kontakt na vás. Telefonicky ale aj e-mailovú adresu.

tričko

Ak máte svoju internetovú stránku alebo stránku na sociálnej sieti, určite na reklamné predmety uveďte aj tieto údaje. Ani neviete komu sa také pero s údajmi vašej firmy dostane do rúk a navštívi práve vašu stránku s vašimi službami či produktami. Reklamné predmety sú skvelou príležitosťou, ako sa dostať do povedomia širšej verejnosti. Prostredníctvom svojich zamestnancov alebo zákazníkov. Čaká vás firemná akcia? Nezabudnite na reklamná tričká s potlačou. Firemné tričko nie je len otázkou jednej akcie. Väčšina zamestnancov svoje firemné tričko bude aj naďalej nosiť vo voľnom čase. A údaje vytlačené na firemnom tričku si všimne množstvo ľudí.

tričko

Ako získať firemné predmety?

Dajte si ich vyrobiť. Navštívte internetovú stránku promodarceky.sk, kde vám pomôžu. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí tričiek na firemnú akciu a taktiež vám zabezpečia aj potlač. Vašou jedinou úlohou je zadať údaje vašej spoločnosti a čakať. Vyberte si firemné tričká alebo sa rozhodnite pre iné firemné predmety ešte dnes. Firemné pero by malo byť súčasťou každej dobrej firmy a zamestnanci by ich mali používať každodenne. Navštívte internetovú stránku promodarceky.sk a vyberte si svoje firemné predmety, ktoré vás budú reprezentovať na každom kroku.