17. 7. 2023 0 Comments

Senzuálna masáž Bratislavatantra môže byť prospešná pre regeneráciu a naštartovanie sa do každodenných zložitých nástrah života. Veď všetci potrebujeme občas vypnúť. Je úplne jedno, v akom odvetví pracujete. Či už zaťažujete svoje telo pri fyzickej práci, alebo je Vaše zamestnanie mentálne vyčerpávajúce, každý z nás sa z času na čas potrebuje odosobniť od povinností a dopriať si odpočinok. A každý z nás si pod pojmom relax predstaví niečo iné. Niekomu stačí sledovanie televízie v teple domova, či obľúbená kniha, niekto sa potrebuje zabaviť a vytancovať z každodenného stresu a niektorí si občas doprajú aj niečo viac, napr. masáž.

Vaša senzuálna masáž

Samozrejme, na výber je hneď niekoľko druhov: je to klasická masáž, fyzioterapeutická masáž, alebo https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. A práve o tej senzuálnej si povieme dnes niečo viac. Možné informácie k tomu, ako prebieha, si viete, samozrejme, dohľadať na internete, ako aj množstvo iných informácií. Čo ale, ak idete na takýto typ masáže po prvý krát a je Vám trápne sa pýtať na niektoré veci, ktoré by ste potrebovali vedieť? Napr., čo môžete konzumovať pred masážou a či je potrebné si niečo priniesť? Tak pred masážou by ste sa práve mali vyvarovať konzumácii alkoholu, keďže samotná masáž Vám rozprúdi krv a v kombinácii s tvrdým alkoholom by Vám to najskôr prinieslo viac škody ako osohu.

Vaša senzuálna masáž

Tak isto by ste mali jesť len ľahké jedlá, lebo pri masáži ležíte aj na bruchu. A priniesť si netreba nič, lebo samotná masáž začína teplou sprchou, pri ktorej sa nielen umyjete, ale aj naladíte na masáž. No a čo najčastejšie trápi klientov je, ako sa pripraviť, čo sa týka intímnych partií a na to je jednoduchá odpoveď. Samozrejme, dôkladnou hygienou a úprava je len a len na Vás a na tom, na čo ste zvyknutí. Masáž je hlavne o tom, aby ste sa po celý čas cítili čo najpríjemnejšie. Či ste novým klientom a či ste už ostrieľaným zákazníkom, masérky sú pripravené na to, aby Vám vytvorili príjemné prostredie a navodili atmosféru, pri ktorej odbúrate stres a úplne vypnete od bežných starostí. V sprievode tantrickej hudby, pri tlmenom svetle, si môžete užívať krátky únik z reality a tak dopriať telu a mysli relax, ktorý si zaslúži. Veď naše duševné zdravie je rovnako dôležité ako to telesné a na to často zabúdame.