21. 7. 2023 0 Comments

Potom sú v domácnosti aj takzvané doplnkové osvetlenia. Sú v podobe bočných menších lámp, ktoré ponúkajú doplnkové svetlo pri večerných hodinách. Toto sú typy klasického osvetlenia. Používajú sa v nich klasické šrobovacie žiarovky. Možno ste si už však pri takomto type žiaroviek všimli, že je potrebná častá výmena. Žiarovka sa rýchlo vypáli alebo praskne. Množstvo ľudí už častá výmena žiaroviek prestala baviť a rozhodla sa pre LED osvetlenie. LED žiarovky už určite množstvo z vás pozná. Ľudia ich kupujú najmä z dôvodu, že sú úspornejšie. Majú nižšiu spotrebu energie a tiež znížite celkové náklady na svietenie v domácnosti.

LED pásik

Ale takisto majú aj dlhšiu životnosť. Môžete sa tak spoľahnúť na vydrž žiarovky v oveľa dlhšom časovom intervale ako pri klasických starých žiarovkách. LED osvetlenie však nie sú len žiarovky. Veľmi obľúbené sú aj LED pásy. LED pásiky sa v domácnostiach používajú najmä na dizajnové osvetlenie. Tenký LED pásik je možné namontovať na akýkoľvek druh nábytku. LED pásiky sú obľúbené najmä do poličiek či sklenených vitrín. Množstvo ľudí má LED pásik vo svojej kuchyni. Zo spodu kuchynských liniek je LED pásik neviditeľný a pri jeho používaní vám krásne osvetlí celú pracovnú dosku.

LED pásik

Takto osvietená kuchynská linka pôsobí moderným a luxusným dojmom. LED pásiky je možné namontovať aj samostatne. No pre krásny rovný vzhľad sa používajú LED lišty na LED osvetlenie. LED lišty sa prichytia na nábytok a vloží sa do nich LED pásik. Ten má potom krásnu rovnú líniu. LED lišty majú však aj inú funkciu. Zabraňujú prehrievaniu LED pásiku a tým zvyšujú jeho životnosť. LED pásiky, iné LED osvetlenia, ale aj doplnkové LED lišty nájdete na LEDprodukt.sk Navštívte ešte dnes internetovú stránku LEDprodukt.sk a zmodernizujte svoj domov pomocou kvalitných LED pásikov a iného LED osvetlenia.