22. 7. 2023 0 Comments

Nie je skrutka ako skrutka. Aj keď sa možno nám laikom zdajú všetky skrutky rovnaké, nie je tomu tak. Aj skrutky sa delia podľa toho, do akých materiálov sú vhodné, teda, aby vám daná konštrukcia pevne držala. Rozdeľujú sa tiež podľa hlavice, a podľa vŕtacieho hrotu, ktorý je prispôsobený na ľahké naskrutkovanie pre daný materiál. Mnohí si aj dnes sami skladajú, alebo prispôsobujú nábytok, a tak je skrutka do drevotriesky jednou z najčastejšie používajúcich sa skrutiek. Ma špeciálny vŕtací hrot, ktorý umožňuje skrutke, ľahko prejsť cez drevotriesku a upevniť tak jednotlivé časti nábytku. Niekoľko skrutiek na drevotriesku minimálne v dvoch veľkostiach by mal mať každý dobrý kutil alebo majster, ale aj každý z nás určite doma.

dom

Pýtate sa prečo? Je to úplne jednoduché, skrutku na drevotriesku potrebuje vo svojej domácnosti takmer každý. Pri kúpe nábytku máte síce takmer vždy skrutky pridané v balení, ale môže sa stať, že sa niekoľko stratí, alebo sa rozhodnete svoj nábytok nejako prerobiť a skrutky vám jednoducho budú chýbať.

nábytok

A pre tých, čo radi experimentujú a sú kreatívni, a rozhodli sa starému nábytku dať novú šancu a vdýchnuť mu nový život, je skrutka na drevotriesku neoddeliteľnou súčasťou ich kreatívnej výbavy. Naše skrutky využijete aj v tedy, keď si budete chcieť s vašim vnukom alebo vnučkou, či dcérou alebo synom postaviť búdku pre vtáčikov, či domček pre bábiky, alebo si jednoducho niečo zavesiť vo vašej kuchyni či obývačke. Najlepší výber, kvalitu, ale aj cenu nájdete práve u nás www.quadrofixing.sk. V našej ponuke skrutky na drevotriesku nájdete pod názvom OSB fix skrutky, v kategórii konštrukčných skrutiek. OSB je skratka pre drevotriesku, preto naše skrutky na drevotriesku dostali takýto názov. Kliknite do nášho e-shopu a nájdete tu všetko čo potrebujete na prácu s drevom.