5. 8. 2023 0 Comments

Som vo vzťahu s priateľkou takmer 2,5 roka. Spočiatku bolo všetko v poriadku, kúpil som Baraceka v dedine a postupne som ho opravoval. Všetko, čo som mal som dokázal sám. Opravy na Barack, vyplácam hypotéky, pokrývam energiu, jedlo … len všetko. Do vzťahu priniesla 2 takmer plné deti a myslím si, že problém sa začal tu. Financovala som školu, vzala som ich na výlety. Myslím, že je pekne, skúsme. Možno umyte riad alebo vákuové podlahy … Odpovede boli, že neboli mojimi slúžkami, či by to urobili mama alebo ja. Priateľka vždy vstala a vykonala prácu alebo mi poslala. Pretože koniec koncov, jej deti nebudú opálené.

par

Začínam sa dostať do jadra … Priateľka má pevnú epilepsiu, nejde do práce, niekedy nájde prácu, ale nemá takmer žiadny z príjmu. Dalo by sa povedať, že závisí od pamäti príjmu. Bohužiaľ, úspory sa vyčerpávajú a keď začneme hovoriť o nejakom vyšetrovaní alebo opečiatkovaní, len sa učím, že nebudeme jesť croissant maslom. Ak sa však pokúsim tvrdiť, že reštaurácia v skutočnosti neprichádza do rozpočtu, nie sú unavení 2 dni. Hovorí, že to radšej hodí, ako uviaznuť.

par

Takže teraz Rada z baba … Nechcem mať na krku nejaké nešťastie alebo niečo také. Ale zároveň jednoducho nemám žiadne peniaze a nechcem sa dostať do dlhu. Naozaj neviem, čo mám robiť … Mám stovku túžby ju poslať do pekla … ale problém je v tom, že mi záleží šialene a že ju šialene milujem. Že sa stále pýtam, čo keď sa zmení alebo zmení jeho správanie. Naozaj som to chcel, pretože ak to tak nie je, neviem, čo s nami robiť. Nemôže ušetriť peniaze a dáva peniaze kdekoľvek to nie je potrebné. Obávam sa, že sa budeme musieť rozísť s takýmto prístupom a budem jej musieť povedať, že je medzi nami koniec. Je mi to lúto a premýšlam poriad nad tím, či sa zmení alebo nie, neviem čo mám v tejto situácii vlastne robiť…