29. 6. 2023 0 Comments

PK Group vám vo svojom prehľadnom e-shope ponúka produkty, ktoré vám uľahčia skladovať a transportovať tovar rôzneho charakteru. Sortiment PK Group je určený do priemyselných podmienok, potravinárstva, ale aj do domácnosti. V e-shope PK Group nájdete široký výber plastových prepraviek, ktoré sú vhodné na prepravu mäsa, ovocia, zeleniny, súčiastok a mnohých ďalších produktov, s ktorými pracujete. PK Group sa stará o to, aby jeho klienti mali možnosť vykonávať svoju prácu efektívne a pohodlne, a preto do svojej ponuky zaradili aj praktické podvozky pod prepravky.

kancelarska stolicka

Sú vybavené kolieskami, vďaka ktorým môžete presúvať aj veľké a ťažké náklady jednoducho a bez ohrozenia svojho zdravia. Okrem podvozkov na prepravky však disponujú naozaj širokou škálou pojazdných koliesok, aké môžete pripevniť pod predmety, ktoré často presúvate. Vyberať si môžete z odolných priemyselných koliesok s vysokou nosnosťou. Zvládnu aj náročné podmienky v priemyselných halách a opakované používanie. Vybrané modely vám odnesú až 800 kg nákladu a zvládnu extrémne nízke, ale aj extrémne vysoké teploty. Medzi odolné kolieska vhodné do priemyselného, či potravinárskeho prostredia patria aj pojazdné kolieska s polyuretánovým behúňom, ktorý je veľmi tichý.

presun nákladu

Do pracovného prostredia, kde môže hroziť vznietenie, či výbuch, je vhodné zvoliť bezpečné antistatické pojazdné kolieska. No a nesmieme zabudnúť na kolieska, ktoré sa dajú využívať nielen v podnikaní, ale aj v domácnosti. Nimi sú nábytkové kolieska. Zaručujú pohodlný a nenáročný presun aj ťažkých kusov nábytku a uľahčia upratovanie, či sťahovanie. Otočné kolieska sú praktické, jednoduché na používanie, a preto sú aj veľmi obľúbené. Ak sa strácate vo veľkom množstve jednotlivých typov koliesok od PK Group, poraďte sa s ochotným personálom na zákazníckej linke.