11. 4. 2019 0 Comments

O tantrických masážach, ste už pravdepodobne počuli. Ak ti toto slovíčko vyhľadáte na internete, pravdepodobne rýchlo odídete z daných stránok. Na prvý pohľad sa vám totiž môže zdať, že ide o nejakú nemravnú záležitosť. To však nie je pravda. Takéto masáže si v žiadnom prípade netreba zamieňať so sexuálnymi službami.

erotická masáž

Slovo TANTRA pochádza zo sanskritu. Jeho doslovným prekladom, je oslobodenie. Toto umenie má pôvod ešte v starovekej Indii. Jeho význam môžeme v skratke vysvetliť ako prepojenie vedomia s duchovným svetom.

https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je vhodná pre mužov aj ženy. V salónoch si môžete vybrať konkrétneho maséra a aj konkrétny typ masáže. Keďže sa nejedná o úplne obyčajnú postup, platia pri nej isté pravidlá. Medzi ne patrí napríklad váš zdravotný stav. Do takéhoto salóna môžete ísť ba vtedy, ak netrpíte infekčným, alebo bakteriálnym ochorením, či inými prenosnými chorobami. To platí aj v prípade, ak ste nachladený, alebo máte chrípku. Tesne pred masážou vás čaká sprcha, ktorú si doprajete aj po jej skončení. Hygiena je totiž ďalším prísnym kritériom. V každom salóne vás môžu odmietnuť, ak budete pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok. Ako sme spomenuli na začiatku, nejde o žiadnu sexuálnu zábavku, čo si určite netreba zamieňať.

meditace

Pri tantrickej masáži samozrejme nemôžeme sexualitu poprieť úplne. Okrem klasických častí, ktoré sú masírované normálne, táto masáž zahŕňa aj intímne partie. Nejde však o nič vulgárne, alebo nemravné. V každom salóne pracujú profesionálny maséri a masérky, pre ktorých ide o prácu, ako je každá iná.
Ak teda hľadáte nový zážitok, určite takúto masáž vyskúšajte. ako sme už spomenuli, je vhodná pre obe pohlavia, teda pre mužov aj ženy, a to v každom veku. Samozrejme iba po dosiahnutí plnoletosti. Na začiatok sa budete možno trochu červenať, no verte, že prekonať hanblivosť sa v tomto prípade naozaj oplatí.