20. 2. 2024 0 Comments

Muži majú veľmi radi, keď sa s nimi žena poriadne pohrá a tak dovŕšia orgazmus. Pri niektorých mužoch je to však ťažšie, pretože sa nie vždy vedia rýchlo spraviť a tak im to trvá dosť dlho a ženu to omrzí a nechce to už ani dokončiť. Niektorí muži majú dokonca problém sa pri žene aj spraviť. Masáž prostaty je preto najlepšie riešenie, pri ktorom sa muž určite spraví a to až tak, že bude celý bez seba. Je to to najlepšie, čo môžete mužovi dopriať. Nie každá žena je však niečo takéto ochotná spraviť, aj napriek tomu, že chce mužovi dopriať naozaj nezabudnuteľný zážitok. Pre mužov je však riešenie, ako môžu takéto niečo zažiť. Najlepšie je však toto riešenie využiť, pokiaľ nemáte svoju polovičku, pretože sa to radí medzi podvádzanie a vo vzťahu to určite nie je dobré.

Vzrušení muž

Pri tejto masáži sa dokáže muž poriadne uvoľniť. Radí sa medzi tantrické masáže a tak si viete nájsť tantrickú masérku, ktorá vám dopraje poriadnu masáž prostaty, na ktorú určite nikdy nezabudnete. Počas tejto masáže sa masérka sústreďuje na mužské pohlavie, ktoré sa nazýva lingam. Dotýka sa každého intímneho miesta na mužskom tele, či už análni otvor alebo až k hrádzi medzi análnym otvorom a semenníkmi. Túto masáž si užije samozrejme aj penis a viete túto masáž zakončiť poriadnym orgazmom.

Olej na masáž

Avšak masérka sa nedotýka len intímnych častí, ale aj celého tela, čo mužov ešte viac vzruší. Pri tejto masáži sa viete poriadne uvoľniť a tak zabudnete na všetko negatívne vo vašom živote. Na tejto stránke si viete zariadiť termín, počas ktorého navštívite salón a masérka sa o vás poriadne postará. Určite takéto niečo budete chcieť zažiť znovu a tak sa budete chcieť vrátiť do salónu viac krát. Nikdy na toto nezabudnete a od vašej budúcej partnerky to budete chcieť zažiť tiež. Po tejto skúsenosti vám to možno aj s radosťou spraví, keď bude vedieť, aké pocity to vo vás vyvolalo.