17. 4. 2023 0 Comments

Máš rada svoj free štýl? A záleží ti na ochrane našej planéty? Rada čítaš knihy a všade si ich berieš so sebou? Rada experimentuješ, maľuješ, alebo si jednoducho kreatívna duša, ktorá rada skúša niečo nové? Čo tak si vytvoriť svoju vlastnú tašku, ktorá bude nápaditá, kreatívna ekologická a unesie všetky tvoje knihy, kamkoľvek pôjdeš? Teraz dokonca môžeš čokoľvek na ňu natlačiť a neskôr ju ešte podľa tvojej kreativity dotvoriť farbami, perličkami, flitrami, alebo inými kreatívnymi technikami. Máme pre teba jedinečnú ponuku! Tvoj nápad, obrázok alebo text môžeme natlačiť na tašku a tak vyrobiť tvoju osobnú tašku.

kreatívna duša

Alebo môžeš vyrobiť osobný darček pre blízku osobu, ktorú by takáto vec potešila. Môžeš na ňu dať vytlačiť jej obľúbený citát, alebo tvoju vlastnú myšlienku, môžeme na ňu natlačiť tvoju fotku, alebo jej obľúbený obrázok. Plátenné tašky s potlačou sú praktická a originálna vecička pre teba, ale tiež to môže byť skvelý osobný darček, ktorým určite vyčaruješ úsmev na tvári obdarovaného. Plátené tašky s potlačou môžu byť tiež skvelým nápadom pre mnohé firmy či obchody, ktoré si môžu urobiť na plátenných taškách reklamu a dávať ich svojim zákazníkom alebo obchodným partnerom.

grafika

Pre všetky kreatívne duše, ktoré si chcú spraviť tašku podľa vlastných predstáv, ale aj pre firmy, ktoré chcú podporiť ochranu planéty a rozhodli sa pre ekologické tašky máme širokú ponuku plátenných tašiek, na ktorú môžeme spraviť potlač. Plátenné tašky ponúkame v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Stačí si lem vybrať a popustiť uzdu tvorivosti a dohodnúť sa s nami, ako by mal vyzerať konečný produkt. My vám ukážeme návrh a keď nám ho schválite, ihneď púšťame tašky do výroby a o niekoľko dní, môžete mať tašku alebo tašky u vás doma či vo vašej kancelárii. U nás to budete mať rýchlo aj kvalitne!