16. 4. 2023 0 Comments

Letné obdobie je pre mnohých najobľúbenejším ročným obdobím. Slnečné počasie, vysoké teploty nám umožňujú tráviť čas pri vode, chodiť len v šatách a šľapkách. Takéto počasie je super, no má aj odvrátenú stránku. A tou sú prehriate domácnosti. Počas letných mesiacov teploty stúpajú aj nad 30 stupňov celzia. Takéto horúčavy však nie sú iba vonku, ale často krát aj vnútri. Najmä vysoké paneláky sú prehriate od slnečného žiarenia a pobyt počas najväčších horúčav je v byte takmer na nevydržanie. Určite to viacerí veľmi dobre poznáte. Preto je posledné roky čoraz väčší dopyt po klimatizáciách do domácnosti.

klimatizácia

Klimatizácia do domácnosti.

V dnešnej dobe klimatizácia v byte už nie je taký luxus. Ceny sú prispôsobené našim možnostiam a malú závesnú klimatizáciu si môžete dopriať už aj vy. Vybrať si môžete klimatizáciu podľa rozlohy domácnosti. Pokiaľ vám stačí ochladiť malý rozmer bytu či domu, postačí vám klimatizácia do 25m2. V prípade veľkých plôch si môžete vyžiadať silnejšiu klimatizáciu s väčším výkonom. V nabídce máme klimatizácii midea Masterklima.sk, Samsung, Toshiba či Daikin. Kvalitné a moderné klimatizácie do domácnosti či firmy vám pomôžu v lete ochladiť vaše priestory.

klimatizácia

Dnešné klimatizácie produkujú čistý ochladený vzduch. Intenzitu, ako aj stupne chladenia si môžete jednoducho nastavovať pomocou diaľkového ovládača. Niektoré klimatizácie sú dokonca nastavené aj na wifi sieť a ovládať ich môžete aj mimo domova. Vy sa tak vrátite už do bytu s príjemnou klímou. Pokiaľ aj vás trápi problém s horúčavami vo vašom byte či dome, navštívte stránku masterklima.sk, kde nájdete klimatizácie do domácnosti tej najlepšej kvality. Odborníci na masterklima.sk vám pomôžu ako s výberom, tak aj s montážou, servisom či čistením vašej vysnívanej klimatizácie. Obráťte sa na masterlima.sk ešte dnes.