25. 4. 2023 0 Comments

Rozhodujete sa o štarte vášho podnikania? Máte vypracovaný podnikateľský plán a neviete sa dočkať, kedy začnete? Už sa vidíte pri výkone podnikateľských aktivít a táto predstava vás teší a obohacuje? Radi by ste vaše plány a predstavy premenili na realitu, ale neviete ako na to, ako začať? Sme sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti podnikania a finančníctva. Na našej internetovej stránke nájdete aj databázu spoločností, ktoré sú určené a pripravené na predaj. Môžete si vybrať spoločnosť, ktorá ešte nikdy nepodnikala a nemá vytvorené žiadne účtovné záznamy, tým ani pohľadávky a záväzky, alebo môžete uprednostniť spoločnosť, ktorá podnikala, ale svoju podnikateľskú činnosť z istých dôvodov zastavila.

založte si spoločnosť a podnikajte

Výber je len na vás, na vašich preferenciách. V ponuke nájdete aj spoločnosti, ktoré sú platcami dane z pridanej hodnoty. Ak sa nevyznáte v systéme, ktorý bezvýhradne súvisí s naštartovaním biznisu a založením spoločnosti, sme tu pre vás. S nami môžete začať podnikať už v priebehu niekoľkých pracovných dní bez zbytočných vybavovaní a stresov s tým spojeným. Jednoducho a rýchlo ako nikdy predtým. Od vás budeme potrebovať zadanie jednotlivých potrebných údajov o spoločnosti, ktoré sú uvedené a zadané, ale môžete ich zmeniť a prispôsobiť si ich svojmu zámeru.

založenie spoločnosti formou online

Ďalej sú to úradne overené podpisy. Celý proces prebieha formou online, takže nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte z pohodlia vášho domova. Po odsúhlasení podmienok môžeme pristúpiť k podpísaniu kúpno-predajnej zmluvy. Predaj sro cena je položka, ktorá sa vzťahuje na súčet dielčích súm. Do obchodného registra sa uvádzajú všetky údaje o jednotlivých spoločnostiach ako aj prípadné zmeny, ktoré nastanú. Aj v tomto prípade je spoločnosť zapísaná do obchodného registra, o čom budete informovaní. Deň zápisu sa považuje za deň, kedy spoločnosť prechádza do právomoci a kompetencie konateľa a spoločníkov spoločnosti. Úspešný štart do vášho podnikania. Splňte si vaše sny a napredujte s odhodlaním v lepšiu budúcnosť.