11. 12. 2023 0 Comments

Pokiaľ chcete mať niečo v bezpečí, používate zamykanie na ktoré sú potrebné kľúče. Niekedy ich však máte problém nájsť a potom sa bojíte, či sa vám niekto nedostane do vecí, ktoré sú vaše. Či už si chcete zamknúť kanceláriu, dokumenty v skrini alebo dom, či byt, potrebujete mať kľúče pri sebe. Môže sa stať, že si kľúče zabudnete, alebo ich nedajbože stratíte a potom ste v strese. Ideálne je mať kľúče pokope a pri sebe. Presne na toto vám pomôžu kľúčenky na krk, na ktorých môžete mať pripevnený väčší počet kľúčov, poprípade čipov. Viete si ich dať do vrecka, omotať okolo ruky alebo si ich jednoducho prevesiť na krk, ako retiazku.

Kľúčenka na krk jednoduchá - ružová

Vďaka tomuto sa vám nestane, že by ste ich stratili, pretože aj keby vám vypadli z vrecka, určite by ste to počuli a hneď si ich zdvihli. Nemusíte si sem upevniť len kľúče. Taktiež si môžete na kľúčenku pripevniť aj rôzne kartičky, ktoré vám slúžia ako vstup, napríklad do práce. Kedysi boli veľmi používané a teraz sa znovu vracajú ako hit. Na webovej stránke si viete vybrať z veľkého množstva krásnych šnúrok na krk. V ponuke majú rôzne farby a hrúbky, takže si vyberiete presne takú, akú by ste chceli. Navyše si v tejto firme môžete dať na šnúrku vytlačiť vlastné logo, alebo akýkoľvek text. Pokiaľ by ste niečomu nerozumeli, alebo by ste chceli vedieť viac informácií, stačí kontaktovať zamestnancov pomocou e-mailu alebo telefonicky a oni vám so všetkým radi poradia.

Kľúčenka na krk s potlačou

Taktiež vám zodpovedajú na všetky vaše otázky a určite nájdete aj spoločné riešenie, aby ste boli radi. Taktiež ich môžete využiť ako darček pre zamestnancov alebo propagáciu firmy, ktorá je veľmi dôležitá. Každý zamestnanec by bol vďačný za to, že na neho myslíte. Ceny týchto kľúčeniek na krk sú úplne minimálne a určite vás nezruinujú. Radšej si objednať šnúrku za pár eur, ako dať väčšiu sumu buď za rozrobenie kľúčov alebo výmenu zámky.