2. 11. 2023 0 Comments

Našla som pred pol rokom muža, poznali sme sa dlho ale nebola možnosť byť spolu. To sa ale teraz v lete zmenilo, keď sa vrátil. Nemal sebavedomie, nemal bývanie, nemal nič začínal od 0. Ale mali sme seba. Spolu sme vybudovali domov spoločný, aktuálne máme byt, auto.. Dostala som ho aj zo zdravotných problémov, pretože on o sebe tvrdí že mu na sebe nezáleží. Ale už nemáme seba. Máme dlhší čas krízu, ohľadom trávenia voľného času, ja som chcela občas niekam von, ale on na to vraj nie je.  Pritom na začiatku to bolo iné. Je mu prednejší mobil a herná konzola. Nejak sme to ustáli. Teraz cez víkend po krásnej sobote, mi v nedeľu oznámil že nám bude bez seba lepšie.

laska

Vyspali sme sa spolu a šli normálne spať. Ráno sa normálne pritúlil. Ale včera už chcel spať v obývačke. Ale nakoniec spal se mnou vo vedľajšej izbe. Ráno aj v noci sa normálne pritúlil. Z práce už nepíše ani nevolá. Dnes ráno sa ku mne dostalo, že je na badoo. Nerozumiem tomu je ťažký introvert. Celú dobu mi hovorí nech neodchádzam, že tu nechce byť sám, samoty sa hrozne boji. Údajne ma už nemiluje. Doma všetko robím ja, varím, upratím každé voľno čo mám, nikam nechodím, s nikým sa nestýkam. Určite robím chyby ale nie také veľké aby som si toto zaslúžila.

laska

Neviem vôbec čo aktuálne robiť, z bytu ma nevyhodil chcem odísť sama ale aktuálne na to nemám, investovala som do tohto bytu. Ja sa snažím ale nejde to, nejde to s ním nehovoriť, neopýtať sa aký mal deň.. Ja ho strašne stále milujem, všetci mi hovoria že som hlúpa, možno som. Nemá sebavedomie ani sebalásku. Nechápem kam ten vzťah zmizol. Dnes večer po práci si vraj porozprávame čo bolo bodom zlomu že už ma nemiluje ale potom čo sme zistila že má badoo s ním nemám chuť hovoriť a nemám ani silu. Je mi z toho zle a stále sa len trápim a plačem, je to naozaj strašné…