29. 4. 2023 0 Comments

Táto spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj všetkých obalových materiálov ako sú nalepovacie obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/pruhledne-a-potistene-nalepovaci-obalky-sk, sáčky a tašky, lepiace pásky, fólie a ostatné. Môžete ich kontaktovať v prípade, že máte o 1 z týchto typov produktov záujem, pričom máte na výber zo širokého množstva ponúkaného sortimentu. Samozrejmosťou je, že táto spoločnosť vám vychádza v ústrety aj v prípade, že máte špecifické požiadavky na produkty, prípadne ste u nich nenašli také výrobky, ktoré zháňate, všetko sa dá jednoducho riešiť prostredníctvom objednávky na zákazku, kde vám spoločnosť vyrobí presne to, čo zháňate a potrebujete.

obálka

V rámci produktov a výrobkov obálok sa môžete tešiť širokej ponuke, ktorú pre vás táto spoločnosť pripravila, pričom sami o sebe tvrdia, že majú a môžu sa pýšiť najširšou škálou obálok na českom a slovenskom trhu. Na výber máte celkovo zo 6 kategórií spadajúcich pod obálky a nimi sú priehľadné a potlačené nalepovacie obálky, plastové poštovné obálky, bublinkové obálky, kartónové obálky, kraftové obálky s dvojitým lepením alebo obálky pre rôzne listy a dopisy. Čo sa týka sáčkov a tašiek na výber budete mať sáčky so samolepiacou chlopňou, zip sáčky a tašky, ktoré sú vyrábané kvalitne a sú pripravené na to, že budú používania opakovane.

obálka

V rámci lepiacich pások si môžete vybrať lepiace pásky klasické farebné a potlačené obojstranne alebo krepové maskovacie. V rámci kategórie fólie má spoločnosť pre vás pripravené transparentné aj farebné stretch fólie. V kategórii ostatné výrobky nájdete xenografický papier s celkovou váhou 80 gramov a cenou za 1 kus bez dph rovných €6. Pokiaľ vás zaujal hociktorý z ponúkaných produktov, neváhajte navštíviť internetovú stránku tejto spoločnosti a zakúpiť si tovar, ktorý hľadáte, ešte dnes. Tešiť sa môžete na nízke ceny, pričom samozrejmosťou je zľava pri odbere väčšieho množstva.