27. 5. 2023 0 Comments

Práve nastala tá situácia, kedy potrebujete pomoc s upchatým odtokom v kuchyni, či na toaletách? Neváhajte a kontaktujte nás. Ponúkame najlacnejšie ale za to najkvalitnejšie krtkovanie v Bratislave a blízkom okolí. Lacné krtkovanie Bratislava to je AB KRTKOVANIE.

Zväčša každý zabúda na to najposlednejšie a to je kanalizácia. Práve kanalizácie sú pre každého z nás pomerne dôležitou súčasťou správneho fungovania a celkového chodu prevádzok, kancelárií, škôl či iných pracovísk, ale aj domácností. Pokiaľ sa o svoje kanalizácie nestaráte, máte zarobené na vážne problémy. Už pri menších signáloch by ste mali spozornieť.

Pomalé odtekanie vody počas sprchovania, či kúpania, naplnenie záchodovej misy pri splachovaní, či podozrivé zvuky z odtokov umývadiel…Tieto signály Vám napovedia, že sa niečo deje v útrobách Vašej kanalizácie a nie je vhodné to prehliadať. Nechajte si urobiť TV monitoring kanalizácie a predíďte tak nechceným útrapám.

čistá voda

Upchaté odtoky či toalety vedia narobiť poriadnu škodu na majetku a v konečnom dôsledku aj na Vašej psychike. TV monitoring mnoho napovie o Vašej kanalizácii, kedy vieme s presnosťou zistiť upchatie kanalizácie ale aj jej prípadné poškodenie, čo výrazne napomôže k odstráneniu daných problémov a týmto sa vyhnete nechcených,,kalamitám,,.

Poskytujeme NONSTOP služby a preto nás kontaktujte kedykoľvek potrebujete. Náš tým pracuje výhradne na profesionálnej úrovni a s pomocou najnovších technológií.

čistá domácnosť

Samotné krtkovanie a teda čistenie kanalizačných potrubí prebieha za pomoci elektromotora, kedy sa jedná o elektromechanické čistenie, spočívajúce na ohybných železných špirálach, ktoré za pomoci elektromotora tieto špirály rozvibruje a následne týmto sa uvoľní všetky usadenina a ostatné nánosy, brániace v plynulom fungovaní samotných odtokov a toaliet.

Taktiež je možnosť čistenia formou vysokotlakového čerpadla, a teda sa tu jedná o vysokotlakové čistenie, pri ktorom je použitá kvalitná hadica ukončená špeciálnou tryskou a tá pod vysokým tlakom vody usadeniny, kal a všetko, čo sa v kanalizačných potrubiach nemá nachádzať, ľahko odstráni. Zvoľte si AB KRTKOVANIE a zbavte sa problému rýchlo a bez ďalších škôd.