13. 2. 2023 0 Comments

Womens jeans preslávili vo svete známe hollywoodske herečky či speváčky. Ktoré vo všetkom, čo si dajú na seba vyzerajú dobre. Chceš aj ty vyzerať dobre v nových džínsoch, ktoré sa chystáš kúpiť? Určite áno! Niektoré nedostatky môže zakryť správny výber modelu a strihu, no na niečom musíš popracovať aj ty sama. Máme pre teba výzvu! Urob niečo pre svoje telo, aby si v nových džínsoch zažiarila aj ty.

Ži zdravo a zažiar v novom oblečení:

Zdravá strava – o tom hádam ani nemusíme hovoriť. O zdravej strave sa píše veľa. Nemusíš teraz držať nejaké drastické diéty, ktoré nakoniec nebudú mať ten správny efekt. Čo sa od teba očakáva je: zaradiť na jedálnička pestrú a vyváženú stravu v podaní ovocia a zeleniny, obilnín a mäsa a zdravých produktov. Samozrejme, že si môžeš doprať aj niečo sladké, ale netreba to preháňať. Rozdeľ si svoj denný jedálniček na niekoľko menších porcii a maj prehľad čo papáš.

zimná prechádzka

Pi tekutiny – hydratácia je tiež veľmi dôležitá. Hovorí sa, že v hlad je tiež skrytí smäd. Okrem toho, tekutiny prospejú aj tvojej pokožke.

Pozitívne myslenie – ak je človek pozitívne naladený všetko ide jednoduchšie. Skús to aj ty a uvidíš, že sa budeš cítiť skvelo.

ži zdravo a zažiar

Cvičenie – najlepšie na zníženie alebo udržanie hmotnosti sú aeróbne cvičenie. To sú cvičenia, ktoré robíš konštantne viac ako 30 minút. Je to napríklad rýchla chôdza, plávanie, bicyklovanie, tanec, beh a pod. Ty si samozrejme môžeš zvoliť šport, ktorý ti najviac vyhovuje, ale je dôležité, aby si ho robila pravidelne aspoň dvakrát do týždňa aspoň pol hodiny a najlepšie viac.

Spánok – samozrejme všetci vieme, že spánok je pre človeka dôležitý, je to čas, kedy má tvoje telo možnosť regenerovať. Nemala by si preto na to zabúdať. Najlepšie je ak budeš chodiť spávať a vstávať v pravidelnom režime aj keď nie vždy je to možné, treba sa o to aspoň snažiť, pretože vtedy si telo najviac oddýchne.