13. 5. 2023 0 Comments

Každodenná úprava zovňajška je bežná rutina, bez ktorej mnohé ženy nevytiahnu päty z domu. Zladený outfit a k tomu bezchybný make up je základ, ktorého sa držíme a ktorý z nás každý deň vyčaruje novú ženu. Okrem líčenia tváre dbáme aj na upravené nechty, môžu byť bez laku alebo pekné farebné, čo dnes nie je problém dosiahnuť aj v domácom prostredí.

Precízne lakovanie zvládnete aj sama

Pri úprave niektorej z časti tváre alebo nechtov si samy niekedy nedokážeme pomôcť a vyčarovať vytúžený efekt, preto je lepšie obrátiť sa na odborníčky v kozmetike a nechať si nechty upraviť u nich. Ak ste naopak zručná a chcete si to vyskúšať sama, všetko potrebné k ich tvarovaniu a lakovaniu nájdete na stránke D-Nails.sk. Modelovať je možné gelove nechty fialove gélové nechty, to sa dá použitím UV gélov, ale aj akrylových nechtov, no ak chcete zostať pri svojich vlastných nechtoch, tak ich môžete nalakovať jednofázovými alebo trojfázovými gélovými lakmi. Fialová farba na nechtoch je jednou z možností ako ich spestriť.

Nechty si vyžadujú starostlivosť, aby pôsobili pekne, ale boli aj zdravé. Modelovať nechty patrí k poslednej módnej vlne, na to potrebujete UV a LED gély, spomedzi produktov je najžiadanejší Quick Finish a vyše 800 farebných UV gélov. Okrem toho vám obchody ponúkajú aj vrchné, jednofázové či kamuflážne gély. Všetky sa dajú zmiešať, čím dokážete vytvoriť neskutočne veľa farebných variácií odtieňov, napríklad platinum, neon, mystique, klasik, extreme cover, diamond, gold, summer, sensation či epic alebo červené odtiene. LED a UV gély sú vyrobené na tvrdnutie v LED a UV lampe.

Nechať sa skrášliť je fajn

Pre použitie na vlastné prírodné nechty je možné využiť 240 druhov gélových lakov, s ktorými budú vaše nechty žiariť, každá farba je sýta a žiarivá, záleží od vášho vkusu, ktorý si práve dnes nanesiete na nechty. Modelovanie pod lampou je trocha náročnejšie a vyžaduje si aj určitú zručnosť a skúsenosti, takže to by ste mali prenechať pracovníčkam v kozmetických salónoch a manikúrach, kde majú najmodernejšie vybavenie a vyčarujú vám krásne vymodelované farebné nechty za pár minút.