11. 3. 2023 0 Comments

Potrebujete presvetliť niektoré miesta vo vašom obydlí, avšak nepostačujú vám klasické lustre a lampy? Máte pocit, že máte nedostatok svetla v niektorých fázach domu, no neviete, čo by bolo najideálnejšou voľbou? Hľadáte niečo esteticky vyzerajúce, elegantné a taktiež účelné? Potrebujete presvetliť miesto v kuchynskej linke, v kúpeľni, či v ktorejkoľvek izbe?

Kuchynská linka s LED lištou

Chcete váš príbytok doplniť o niečo naozaj štýlové no neviete si rady s tým, čo by to malo byť? Ponúkame vám skvelé LED lišty, ktoré sú veľmi efektívne a veľmi hravo to s nimi zvládnete. Táto konkrétna LED lišta chráni pred prachom, vodou, či vlhkosťou, čiže je ideálna na použitie na spomínané miesta. LED lišta R1 rohová https://www.ledprodukt.sk/led-lista-r1-rohova/ je v ponuke v dvoch rôznych variantoch dĺžky. Ak potrebujete kratšiu, tak ideálne bude siahnuť na LED lištu R1 rohovú 1m, avšak ak chcete niečo rozsiahlejšie rozsvetliť, tak kľudne siahnite po LED lište R1 rohovej v rozmere 2m. Pri výbere si musíte zvoliť tiež typ krytky z troch druhov. Buď sa rozhodnete, že chcete bez akejkoľvek krytky alebo si vyberiete mliečnu krytku zaklapávaciu, či priehľadnú krytku zaklapávaciu.

svetlo

Aktuálne máte možnosť nakúpiť LED lišty R1 rohové za veľmi výhodné ceny. Bližšie informácie vám poskytneme v detaile produktu. Materiál je vyrobený z hliníka, farba hliníkového profilu je strieborná a povrchová úprava je anodizácia. Maximálna šírka LED pásu je do 10 mm, ako je aj uvedené v detailoch produktu. Ľahko si s LED lištou poradíte vďaka úchytných zaklapávacích úchytiek a zakončiť to koncovkami. S montážou si poradí aj ten najväčší laik! Nemusíte mať naozaj obavy so zakomponovaním lišty na vami vybrané miesto, ktoré si túto LED lištu vyžaduje. Dúfame, že vaša spokojnosť budete na vysokej úrovni. Máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí o nás hovoria aj v našich recenziách. Veď posúďte sami, či vám naše produkty vyhovujú.