7. 7. 2022 0 Comments

Ortopedické zdravotné matrace ocení určite každý! Nie sú nutne určené len pre ľudí so zdravotnými problémami alebo bolesťami chrbta. Môže ich používať úplne každý. V ponuke nájdete naozaj širokú paletu rôznych druhov matracov od pružinových, taštičkových, až po penové a detské matrace. Môžete tak zaopatriť všetky svoje postele novými a kvalitnými matracmi, ktoré navyše budú mať aj zdravotne formované ortopedické tvary a zloženie pre ešte pohodlnejšie uloženie a uvoľnenie tela na posteli.

Pre alergikov je matrac obzvlášť dôležitý a o to viac si musia dávať pozor na jeho zloženie. Segum používa vo výrobe svojich matracov antibakteriálnu memory penu Sanitized, ktorá sa vyrába originálne vo Švajčiarsku. Alergici si teda rovnako dobre môžu vybrať Segum matrac a byť zdravotne v pohode počas noci a spánku.

izba s postelou s matracom

Matrace Žilina Segum.sk

Ak by ste sa rozhodli, že si pozriete ponuku matracov od firmy SEGUM, ktorá je dlhoročným a popredným slovenským výrobcom matracov, môžete tak urobiť online na webových stránka a e-shope firmy alebo v showroomoch, kde sa na produkty môžete pozrieť i osobne a nechať si poradiť pri výbere. Matrace zilina Segum.sk nájdete v showroome a predajni v Žiline, na Kamennej ceste 3. Radi vás tam privítajú pracovníci a poradia vám pri výbere matraca, ktorý bude pre vás vhodný. Rozhoduje nielen cena, ale i prevedenie, tvrdosť matraca a to, aby sa hodil práve vám a vášmu životnému štýlu. Matrac si môžete objednať vlastne úplne na mieru v rozmeroch a s poťahom, ktorý sa vám bude hodiť.

showroom

SEGUM sa výrobou matracov zaoberá už dlhé roky a skúsenosti sa pretavujú aj do jednotlivých modelov matracov v ponuke. Dáva si záležať na kvalite a to aj kvalite materiálov a súčiastok, ktoré sa do matracov implementujú. SEGUM je jednoducho skvelá značka a matrac od nich vám aj dlho vydrží!